2015. aastal vastuvõttu ei toimu!

Nagu nimi ütleb, on multimeedia kujundaja näol tegemist mitmekülgse disaineriga, kes tunneb omajagu graafilist disaini, kuid kelle rinda paisutavad kõige enam uue meedia uusimad tuuled. Multimeedik randub igal hommikul õppehoones nimega Disainimajakas, et luua kordumatuid bitijadasid maja tehnopargi kõige ägedamal osal: tasemel tarkvaraga täidetud iMac-idel ning pidevalt täieneval foto- ja videovarustusel. Sõpradega reedel väljas olles, tuleb tal õhtu jooksul pähe vähemalt kolm väga napaka mobiilirakenduse ideed, mida ta kohe sealsamas püüab ka teostama hakata. Tema silma lööb särama vinge veebileht, suu veab muigele lahe animatsioonitegelane ning kulmu kortsu halvasti kadreeritud foto. Kogu seda miimikat suunavad õpetajad, kellest suur osa töötab veebidisainerite ja tarkvara arendajatena väljaspool kooli. Kui tunned end juba kui Super Mario seenekuningriigis, siis loe edasi »

Multimeedia kujundamise õppimine tähendab eelkõige seda, et sa arendad oma joonistamisoskust, kompositsioonitaju, arvutigraafika valdamist ja digitaalset tüpograafia tundmist, et kujundada kauneimaid veebilehti, mobiilirakendusi, mänge jpm. Sa õpid veebipõhiseid tehnoloogiaid, programmeerimist, animatsiooni, videotöötlust ja fotograafiat, et kõik see ilu elama panna. Nagu ülal öeldud, õpid sa Kuressaare ametikooli uusimas, 2012. aastal valminud õppehoones nimega Disainimajakas, kus on 16 iMaciga meediaklass ning fotostuudio.
Multimeedia kujundajana oled sa mitmekülgne disainer, kes harjutab oma oskusi reklaami- ja veebiettevõtetes praktikal olles. Pärast kooli lõpetamist on võimalik töötada uue meedia lahenduste looja ning teostajana samades ettevõtetes.

Loe multimeedia kujundaja õppekava siit ja võta julgesti ühendust juhtõpetaja Maila Juns-Veldrega, kui sul on veel küsimusi.

The Sign of Life videoEESC 2013 Video Challengemultimeedia-eluolu-jaanikamultimeedia-animatsioon-martinmultimeedia-06Toccata di Kuressaaremultimeedia-03multimeedia-video-6unalugumultimeedia-atmmultimeedia-01multimeedia-pliitmultimeedia-workshopmultimeedia-app